<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Martin Luther King, Jr. State Holiday Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 03/18/1999
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Naval Affairs, Permanent Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/20/2003
Appointment expiration: 03/20/2005
Board expiration:

]]> <![CDATA[Voter Registration Advisory Board]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 10/16/2000
Appointment expiration: 10/01/2003
Board expiration:

]]>