<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Education Accountability, House Resolution Creating a Permanent Standing House Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 02/03/2000
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Savings Bond Advisory Board]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 05/29/1996
Appointment expiration: 06/30/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Veterans' Affairs, Joint Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 01/14/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Water and Groundwater Standards Commission, Clean Drinking]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 08/31/1994
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>