<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Disabilities, Governor's Commission on]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/15/2010
Appointment expiration: 05/01/2013
Board expiration:

]]> <![CDATA[Traumatic Brain Injuries, Permanent Advisory Commission on]]> Appointed by: Statutory
Appointment date: 10/31/2005
Appointment expiration: 07/25/2008
Board expiration:

]]>