<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Depositor's Economic Protection Corporation, Board of Directors]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 05/31/2001
Appointment expiration: 02/01/2004
Board expiration:

]]> <![CDATA[Family Income and Asset-Building Commission]]> Appointed by: President of the Senate Montalbano
Appointment date: 12/10/2007
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Greater Providence - Warwick Convention and Visitors' Bureau Board of Directors]]> Appointed by: Convention & Visitors Bureau Interim President Sheridan
Appointment date: 04/27/1998
Appointment expiration: 06/30/2000
Board expiration:

]]>