<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Electricians, Board of Examiners of]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 11/10/2010
Appointment expiration: 01/31/2013
Board expiration:

]]> <![CDATA[Telecommunications Systems Contractors, Technicians, and Installers, Board of Examination and Licensing of]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 02/15/2000
Appointment expiration: 08/01/2006
Board expiration:

]]>