<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Building Code Standards Committee, State]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 05/30/2007
Appointment expiration: 05/01/2010
Board expiration:

]]> <![CDATA[Telecommunications Systems Contractors, Technicians, and Installers, Board of Examination and Licensing of]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 03/05/2007
Appointment expiration: 08/01/2010
Board expiration:

]]>