<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Economic Policy Council, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/13/2005
Appointment expiration: 03/04/2007
Board expiration:

]]> <![CDATA[Minority Business Enterprise Commission, Expansion of Membership and Transfer of]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 09/28/1998
Appointment expiration:
Board expiration: 09/22/1998

]]>