<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Children and Their Families, Permanent Commission on the Department for]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 08/05/1997
Appointment expiration: 01/05/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Care Oversight, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: President of the Senate Irons
Appointment date: 04/15/2003
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Long Term Care Coordinating Council]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 11/27/2001
Appointment expiration: 09/03/2003
Board expiration:

]]> <![CDATA[Trauma System Advisory Committee]]> Appointed by: President of the Senate Irons
Appointment date: 05/27/2003
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>