<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Children's Cabinet]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 05/26/2006
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Corrections Reform and Prisoner Reentry, Governor's Steering Committee on]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 03/03/2004
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Corrections Reform and Prisoner Reentry, Governor's Steering Committee on]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 03/03/2004
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Professional Loan Repayment Board]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 03/04/2013
Appointment expiration: 03/31/2016
Board expiration:

]]>