<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Business Advocacy Council, Small]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 06/10/1999
Appointment expiration: 06/01/2002
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Care Oversight, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 10/18/2000
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Septic Systems, Commission to Study the Feasibility and Funding of Homeowners Assistance Fund for]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 04/22/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>