<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Judicial Tenure and Discipline, Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 05/19/1997
Appointment expiration: 01/01/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Water Supply Advisory Council, Public Drinking]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 08/29/1995
Appointment expiration: 01/01/1997
Board expiration:

]]>