<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Capital Center Commission]]> Appointed by: Senate Majority Leader
Appointment date: 03/19/1992
Appointment expiration: 01/05/1993
Board expiration:

]]> <![CDATA[Legislative Council]]> Appointed by: Lieutenant Governor Begin
Appointment date: 02/01/1991
Appointment expiration: 01/01/1993
Board expiration:

]]> <![CDATA[Lottery, Joint Committee on State]]> Appointed by: President of the Senate Montalbano
Appointment date: 01/19/2007
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>