<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Criminal Justice, Special Commission on]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 01/16/1998
Appointment expiration: 01/16/2000
Board expiration:

]]> <![CDATA[Equal Pay and Comparable Work in Public and Private Employment, Special Legislative Commission on]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 05/19/1995
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Care Oversight, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: President of the Senate Irons
Appointment date: 04/15/2003
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Newport County Convention and Visitor's Bureau]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 03/01/1993
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>