<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Water and Groundwater Standards Commission, Clean Drinking]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 10/05/1995
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Water and Groundwater Standards Commission, Clean Drinking]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 07/17/1995
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Water Supply Advisory Council, Public Drinking]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 09/17/1999
Appointment expiration: 01/01/2001
Board expiration:

]]>