<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Homeless Veterans and their Families, Special House Commission to Undertake a Comprehensive study of State Property Available for Housing]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 09/29/2006
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Veterans' Affairs Committee, Permanent Advisory Council for the Rhode Island House]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 01/27/2004
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Veterans' Affairs, Advisory Council for]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 08/13/2009
Appointment expiration: 07/01/2012
Board expiration:

]]>