<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Environment and Energy, Permanent Joint Committee on the]]> Appointed by: Lieutenant Governor Weygand
Appointment date:
Appointment expiration: 01/01/1997
Board expiration:

]]> <![CDATA[Highway Safety, Joint Committee on]]> Appointed by: Lieutenant Governor Fogarty
Appointment date: 01/13/1999
Appointment expiration: 01/02/2002
Board expiration:

]]> <![CDATA[Uniform State Laws, Commission on]]> Appointed by: President of the Senate Montalbano
Appointment date: 03/28/2006
Appointment expiration: 06/30/2008
Board expiration:

]]> <![CDATA[Uniform State Laws, Commission on]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 06/27/2012
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>