<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[ Resource Recovery Corporation, House Commission to Study the Rhode Island]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 12/05/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Defense Economy Planning, Special Legislative Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 01/19/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Reapportionment Commission Act]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 08/15/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Waste to Energy Incineration, Joint Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 06/15/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>