<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Economic Policy Council, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/13/2005
Appointment expiration: 03/04/2007
Board expiration:

]]> <![CDATA[Tax Relief Technical Advisory Board]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/29/2007
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Urban Infrastructure Commission]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 09/17/2003
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>