<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Water Resources Board, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 04/25/2013
Appointment expiration: 03/01/2016
Board expiration:

]]> <![CDATA[Water Supply Treatment and Distribution Facilities, Board of Certification Operators of Public]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/22/2010
Appointment expiration: 10/01/2014
Board expiration:

]]>