<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Business Advocacy Council, Small]]> Appointed by: Lieutenant Governor Roberts
Appointment date: 11/22/2011
Appointment expiration: 06/01/2014
Board expiration:

]]> <![CDATA[Child Care in Rhode Island, Permanent Special Legislative Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 08/13/2010
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Workforce Investment Board, State]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 10/14/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>