<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Depositors Economic Protection Corporation]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 04/12/1999
Appointment expiration: 01/01/2003
Board expiration:

]]> <![CDATA[Turnpike and Bridge Authority, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Gina M. Raimondo
Appointment date: 10/28/2015
Appointment expiration: 04/01/2019
Board expiration:

]]>