<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Assisted Living Certification Board]]> Appointed by: Director Department of Health Nolan
Appointment date: 11/20/2002
Appointment expiration: 12/01/2005
Board expiration:

]]> <![CDATA[Long Term Care Coordinating Council]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 03/30/2005
Appointment expiration: 08/01/2005
Board expiration:

]]>