<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Children and Their Families, Permanent Commission on the Department for]]> Appointed by: Senate Majority Leader Bevilacqua
Appointment date: 08/29/1991
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Children's Code Commission]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 02/07/1997
Appointment expiration: 01/05/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Care Oversight, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 08/07/2000
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Oversight Commission, Legislative]]> Appointed by: Senate Majority Leader Carlin
Appointment date: 11/05/1990
Appointment expiration: 12/31/1992
Board expiration:

]]>