<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Building Code, Legislative Regulation Committee on the State]]> Appointed by: Speaker of the House DeAngelis
Appointment date: 02/08/1989
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Children's Code Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 07/01/1998
Appointment expiration: 06/19/2000
Board expiration:

]]> <![CDATA[Environment and Energy, Permanent Joint Committee on the]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 01/14/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Relations Commission, State and Local]]> Appointed by: Speaker of the House DeAngelis
Appointment date: 03/09/1992
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>