<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Child Advocate Appointing Committee]]> Appointed by: Chief Judge Jeremiah S. Jeremiah, Jr.
Appointment date: 07/22/2009
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Children's Code Commission]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 04/03/1996
Appointment expiration: 08/01/1997
Board expiration:

]]> <![CDATA[Juvenile Justice Advisory Committee]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 03/06/1995
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>