<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Children's Code Commission]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 04/03/1996
Appointment expiration: 08/01/1997
Board expiration:

]]> <![CDATA[Heritage Subcommittee of the Historical Preservation and Heritage Commission]]> Appointed by: Governor Sundlun
Appointment date: 09/02/1994
Appointment expiration: 07/01/1997
Board expiration:

]]>