<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Audio/Video Programming Advisory Committee]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 08/26/1997
Appointment expiration: 01/21/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Criminal Justice, Special Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 01/25/1994
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Substance Abuse Prevention, Permanent Legislative Oversight Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 11/10/1993
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Substance Abuse Treatment, Oversight Commission]]> Appointed by: Speaker of the House DeAngelis
Appointment date: 08/28/1991
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>