<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Children and Their Families, Permanent Commission on the Department for]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 02/18/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[School Districts in Rhode Island, Legislative Commission Study the Consolidation]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/09/2006
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Textbook Loan Program, Joint Commission to Study the State]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 09/06/2000
Appointment expiration:
Board expiration: 09/15/2002

]]>