<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Audio/Video Programming Advisory Committee]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 04/07/1997
Appointment expiration: 01/07/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Building Code, Legislative Regulation Committee on the State]]> Appointed by: Senate Majority Leader Bevilacqua
Appointment date: 02/20/1991
Appointment expiration: 01/05/1993
Board expiration:

]]> <![CDATA[Highway Safety, Joint Committee on]]> Appointed by: Lieutenant Governor DiLuglio
Appointment date: 01/17/1979
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>