<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Tax Relief Technical Advisory Board]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/29/2007
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Veterans' Affairs Committee, Permanent Advisory Council for the Rhode Island House]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 05/03/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Veterans' Affairs, Advisory Council for]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 10/14/2014
Appointment expiration: 07/01/2015
Board expiration:

]]>