<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Building Code Standards Committee, State]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 05/03/2012
Appointment expiration: 05/01/2013
Board expiration:

]]> <![CDATA[Fire Safety Code Board of Appeal and Review]]> Appointed by: Governor Carcieri with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 03/01/2005
Appointment expiration: 03/01/2011
Board expiration:

]]>