<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Boxing, Wrestling, and Kick Boxing, Commission on Professional]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 08/15/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Highway Safety, Joint Committee on]]> Appointed by: Lieutenant Governor Fogarty
Appointment date: 01/13/1999
Appointment expiration: 01/02/2001
Board expiration:

]]> <![CDATA[Lotteries, Division of]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 08/22/1997
Appointment expiration: 03/15/2000
Board expiration:

]]> <![CDATA[Lottery, Joint Committee on State]]> Appointed by: President of the Senate Montalbano
Appointment date: 12/27/2005
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Veterans' Affairs, Joint Committee on]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 05/09/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>