<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Coastal Resources Management Council]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 01/31/2014
Appointment expiration: 01/31/2017
Board expiration:

]]> <![CDATA[Underground Storage Tank Financial Responsibility Fund Review Board]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 06/03/2010
Appointment expiration: 01/31/2010
Board expiration:

]]>