<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Education of Children and Youth in the Care of the Department of Children, Youth and Families, The Task Force on]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 11/22/2010
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Education, Rhode Island Board of]]> Appointed by: Governor Chafee with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 06/17/2014
Appointment expiration: 01/31/2017
Board expiration:

]]> <![CDATA[Foundation Aid Technical Advisory Group]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/29/2007
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>