<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Long Term Care Coordinating Council]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 09/17/1999
Appointment expiration: 09/01/2001
Board expiration:

]]> <![CDATA[Narragansett Bay Commission]]> Appointed by: Providence Mayor Taveras
Appointment date: 06/06/2013
Appointment expiration: 04/30/2016
Board expiration:

]]>