<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Health Benefits Exchange Advisory Board, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 04/25/2013
Appointment expiration: 09/30/2013
Board expiration:

]]> <![CDATA[Long Term Care Coordinating Council]]> Appointed by: Lieutenant Governor Fogarty
Appointment date: 02/14/2005
Appointment expiration: 01/01/2007
Board expiration:

]]>