<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Healthcare Reform Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 02/23/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Heritage Subcommittee of the Historical Preservation and Heritage Commission]]> Appointed by: Governor Sundlun
Appointment date: 09/02/1994
Appointment expiration: 07/01/1995
Board expiration:

]]> <![CDATA[Workers' Compensation Advisory Council]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 01/06/1998
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>