<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Hazardous Substance in the Work Place, Permanent Commission on]]> Appointed by: Lieutenant Governor Begin
Appointment date: 02/04/1991
Appointment expiration: 01/01/1993
Board expiration:

]]> <![CDATA[Oversight Commission, Legislative]]> Appointed by: Senate Majority Leader Bevilacqua
Appointment date: 02/07/1991
Appointment expiration: 01/05/1993
Board expiration:

]]> <![CDATA[Small Business, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: Senate Majority Leader Revens
Appointment date: 01/22/1985
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>