<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Children's Code Commission]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 01/29/1993
Appointment expiration: 01/03/1995
Board expiration:

]]> <![CDATA[Education Commission, Civic]]> Appointed by: Senate Majority Leader Irons
Appointment date: 08/29/2002
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Traffic Stop Study Advisory Committee]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 08/03/2000
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Veterans' Affairs, Joint Committee on]]> Appointed by: Senate Majority Leader Kelly
Appointment date: 05/13/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>