<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Criminal Justice Policy Board]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 10/28/2005
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Heritage Subcommittee of the Historical Preservation and Heritage Commission]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 06/19/1996
Appointment expiration: 07/01/1998
Board expiration:

]]> <![CDATA[Personnel Appeal Board, State]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 05/03/2010
Appointment expiration: 04/01/2016
Board expiration:

]]>