<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[American and Italian Cultural Exchange Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 03/20/2002
Appointment expiration: 03/20/2005
Board expiration:

]]> <![CDATA[Environment and the Conservation and the Use of Natural Resources of the State, Permanent Standing House Committee on Accountability in Relation to All Aspects of the]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 02/15/2000
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Care Oversight, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 12/19/2003
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Underground Economy and Employee Misclassification, Special Joint Commission to Study the]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 01/29/2009
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>