<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[American and Irish Cultural Exchange Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 06/30/1997
Appointment expiration: 06/30/2000
Board expiration:

]]> <![CDATA[Education Commission, Civic]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 08/28/2002
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Environment and Energy, Permanent Joint Committee on the]]> Appointed by: Statutory
Appointment date: 01/28/1987
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Equal Pay and Comparable Work in Public and Private Employment, Special Legislative Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 04/05/1995
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Care Oversight, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 09/18/2000
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Legislative Council]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 01/02/1997
Appointment expiration: 01/01/1999
Board expiration:

]]>