<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Farm, Forest and Open Space Land Value Subcommittee, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 03/09/2010
Appointment expiration: 07/01/2011
Board expiration:

]]> <![CDATA[Vehicle Value Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 03/22/2012
Appointment expiration: 07/01/2015
Board expiration:

]]>