<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Hazardous Substance in the Work Place, Permanent Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House DeAngelis
Appointment date: 10/21/1993
Appointment expiration: 02/01/1995
Board expiration:

]]> <![CDATA[Highway Safety, Joint Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 01/14/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Substance Abuse Prevention, Permanent Legislative Oversight Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 10/25/1993
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>