<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[American and Cape Verdean Cultural Exchange Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 02/20/2001
Appointment expiration: 09/20/2000
Board expiration:

]]> <![CDATA[Criminal Justice Policy Board]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 10/20/1993
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Education Compact, New England Higher]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 10/19/1995
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>