<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Oversight Commission, Legislative]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 01/02/1997
Appointment expiration: 01/21/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Pension or Retirement System, House Commission to Study all Aspects of the State]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 02/04/2008
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Student Information System, Study Commission for the Purpose of Advising the General Assembly on the Implementation of a Statewide Public School]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 01/27/2010
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>