<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Defense Economy Planning, Special Legislative Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 03/28/2013
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Economic Development, Permanent Joint Committee]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/10/2005
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Health Care Oversight, Permanent Joint Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 12/19/2003
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Housing Act of 2013 Implementation Oversight Commission, The]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 10/10/2013
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>