<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Economic Policy Council, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/13/2005
Appointment expiration: 03/04/2007
Board expiration:

]]> <![CDATA[Insurance Council, Governor's]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 05/30/1995
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Insurance Statutes, Commission to Study]]> Appointed by: Governor Almond
Appointment date: 06/11/1997
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>