<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Environment and the Conservation and the Use of Natural Resources of the State, Permanent Standing House Committee on Accountability in Relation to All Aspects of the]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 02/15/2000
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Mental Retardation, Governor's Committee on]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 01/02/1997
Appointment expiration: 01/01/1999
Board expiration:

]]> <![CDATA[Minority Groups Advisory Commission]]> Appointed by: Speaker of the House Harwood
Appointment date: 09/17/1999
Appointment expiration: 04/24/2002
Board expiration:

]]>