<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Foundation Aid Technical Advisory Group]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/29/2007
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Investment Commission, Rhode Island State]]> Appointed by: General Treasurer Magaziner
Appointment date: 05/27/2015
Appointment expiration: 07/01/2018
Board expiration:

]]> <![CDATA[Labor Relations Board, Rhode Island State]]> Appointed by: Governor Raimondo with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 01/12/2017
Appointment expiration: 08/01/2020
Board expiration:

]]> <![CDATA[School Districts in Rhode Island, Legislative Commission Study the Consolidation]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 03/09/2006
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>